Beste nieuwe webshop van NL!

Jun 17, 2021sooonline

FEEST!

Le Rêve Amsterdam is in oktober 2020 verkozen tot de

BESTE nieuwe webshop van HEEL NEDERLAND!!!

Ongelofelijk!

2 jaar lang dag in, dag uit met zoveel passie en liefde gewerkt aan deze webshop om het tot dé oorsieraden-snoepjeswinkel te maken! En dat is gezien, gevoeld én gewaardeerd!

Volgens de jury stak Le Rêve Amsterdam er met kop en schouders bovenuit! Er is niet alleen gekeken naar het meeste aantal stemmen en de hoogste klantwaardering, maar ook naar juridische aspecten, online marketing en reviews!

ZO TROTS! DANKJULLIEWEL voor al jullie stemmen en prachtige waardering! Voor meer achtergrond: https://lnkd.in/dJwAm8N

Heel veel liefs, Geneviève

Ook veel dank gaat uit naar:

- Mijn website-bouwer: Graphic Genie te Alkmaar. Bobbie en Ronald, jullie zijn de beste!

- De jury bestaande uit Olaf Mieras (Kiyoh), Willem van der Steen (PI.marketing), Denian Wielhouwer (MKBrecht) en Dirkjan Vis (Ecommerce News)

- En natuurlijk iedereen van de New webshop awards, een initiatief van Soleo Media

Verdere uitingen in de pers (klik op de link):

https://www.emerce.nl/wire/sieradenwebshop-le-rve-amsterdam-verkozen-tot-beste-nieuwe-webshop-nederland https://www.ecommercenews.nl/le-reve-ik-wil-altijd-blijven-ontwerpen/

https://bijons.nl/nieuws/persberichten/sieradenwebshop-le-reve-amsterdam-verkozen-tot-beste-nieuwe-webshop-van-nederland/

https://drimble.nl/regio/noord-holland/amsterdam/71364933/new-webshop-awards-uitgereikt.html

http://www.nieuwsdump.nl/nieuws/new-webshop-awards-uitgereikt



More articles